Türkiye İnovasyon Haftası 8-9-10 Aralık

Türkiye İnovasyon Haftası, bu yıl da insan yaşamının bütün alanlarını etkileyen bilim, inovasyon, teknoloji, tasarım, e-ticaret, girişimcilik, sıra dışı kadınlar, sinema, akıllı kentler, nanoteknoloji, müzik, tıp ve iş dünyasının dünya starlarını ağırlıyor.

Türkiye İnovasyon Haftası

Türkiye’nin geleceğini inşa etme adına 8-9-10 Aralık 2016 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi Harbiye’de buluşacak birçok inovasyon gurusu ile çok sayıda üst düzey yönetici ve yönetici adayını bir araya getirecek etkinliğin kayıtları başladı.

Türkiye’nin en inovatif şirketlerini seçmek üzere başlatılan İnovaLİG’in büyük finali de Türkiye İnovasyon Haftası 2016’da yapılacak. Büyük final değerlendirmesinde 5 kategoride Türkiye’nin İnovasyon Şampiyonları, 10 Aralık Cumartesi Günü ödüllerini sahnede katılımcıların huzurunda alacak.
Geçen yıl yaklaşık 50.000 kişinin katıldığı, yaratıcı ve yenilikçi düşünme kabiliyetlerinizi geliştirebileceğiniz bu etkinlikle geleceğin sınırlarını keşfetme yolunda rakiplerinizin gerisinde kalmak istemiyorsanız, siz de vakit kaybetmeden yerinizi ayırtın.

Türkiye İnovasyon Haftası Etkinlik Katılım Koşulları

Katılımın ücretsiz olduğu etkinlikte www.turkiyeinovasyonhaftasi.com web adresinden online kayıt zorunluluğu bulunmaktadır.

Yorum Yazın !